ilahi sözleri sitemize hoş geldiniz.

Beğen 0

Yeter Ya Rabbi

Ya Rabbi Ya Rabbi yeter artık bu zulme bu çirkefe yapılan işkencelere ve bu zorbalığa yeter artık ya Rabbi. Artık dur demenin zamanı gelmedi mi?
Ya Rabbi yeter artık bacıma oynanan oyunlar, başörtüsüne yapılan saldırılara yeter, yeter Ya Rabbi.
Ve o gencimin amcamın ve dedelerimin sünnetine söylenen sözler sakalından dolayı geçilen dalgalara yeter artık ve yine yobaz demelerine yeter artık Ya Rabbi.
Keşmir’e Filistin’e yapılan bu işkenceye zorbalığa yeter Ya Rabbi, yeter artık müslümanlara İslam davasına ve İslam âlemine yapılan korkunç senaryolara yeter yeter dur demenin zamanı değil mi?
O küçücük çocuklara o körpe tertemiz beyinlere bizleri İslam âlemini örümcek beyinliler diye işlemelerine ve yine yazdıkları türkülerde çevirdikleri filmlerde bizleri karalamalarına yeter, artık yeter yeter Ya Rabbi.
Dedelerimin bacılarımın dualarını kabul eyle Ya Rabbi. Analarımızın feryatlarını ve o döktükleri gözyaşlarını boşa çıkarma Ya Rabbi. Yalvarıyoruz yalvarıyoruz sana ellerimizi açtık dua ve niyaz ediyoruz kabul eyle Ya Rabbi kabul eyle. Tüm dünya birlik olmuş ve üzerimize geliyorlar ve biz bu işkencelere ve bu zorluklara ve bu zorbalıklara rağmen yılmıyoruz, korkmuyoruz, dimdik ayaktayız ve kanımızın son damlasına kadar. Artık dolduk sabrımız yeter artık bir işaretini bir emrini bekliyoruz ya Rabbi ve hazırız. Tüm insanlık âlemi dağlar taşlar duyun duyun duyun artık sesimizi, türkümüzü, akıncı türkümüzü duyun duyun


Mustafa Sevüktekin

Sitemizde sanatçıya ait toplam 10 eser bulunmaktadır. Sanatçının sayfasına gitmek için tıklayın.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.