ilahi sözleri sitemize hoş geldiniz.

Beğen 0

Gülüne Özlem

Sana bu şiiri yazarken sızlıyor içim, yakılmış bir ciğeri teselli etmek için, biliyorum artık ne çıkış ne de çözüm canım sultanım lekelendi sevdamız ona üzgünüm.
Düşünüyorum da tek suçlu sen değilsin, kim ne derse desin sen her şeyimsin.Fayda yok artık çaresiz ellerimsin. Sakın unutma aldığım nefesimsin.
Canım diye diye canım oldun. Beni hayata bağlayan kolum oldun. Yâr etmediler seni bana ellerin oldun. Farkındayım sen de sararıp sen de soldun.
Anlamadım bana yaptığın tavrını. Anlamadım o güzel gözlerini kaçırışını. Beki üzgün belki pişmansız. Artık diyecek bir şey yok. Beni yıktın Allah seni bildiği gibi yapsın.
Seni ben gözlerimden bile kıskandım. Senin için yağmurlarda ıslandım. Sorarsan pişman değilim ama kırgınım. Yeter artık sitemim dünyaya değil sana dargınım.
Beni kullandın kalbime verdin acı. Bundan sonra çektirme bana böyle acı. Allah aşkına söyle varsa ilacı nedir benden istediğin alsan da kurtulsam bu candan.
Senin için her şeyi göze aldım. Çünkü artık dünyamda sen vardın, gece düşümde gündüz aklımda zikrimde sen her anımda sen vardın.
Sen sadece beni değil beni sevenleri de üzdün. Onun sevgisi bizimkinden daha mı düzgün. Aslında sen de çaresiz sen de haklısın. Sana bakmaya bile kıyamam çünkü sen canımsın sen canımsın.
İste canını vermeyen namert olsun, hayatında her şey senin istediğin gibi olsun. Üzme tatlı canını şimdi mutlusun. Allaha emanetimsin Allah yardımcın olsun.
Peki söyle seni rahatlatacaksa ağlamam söyle gözlerim ırmak olur ama sana zarar gelmesine dayanamam. Senin için yıkılmayacak güç aşılmayacak engel tanımam ama çarem yok sen varsın sen varsın kaplamış etrafımı bilmediğim bir çember öldüm içinde gülüm, gül de bana can ver.
O güzel aşkımıza nazar mı değdi Ayşe’m nazar mı değdi
Bilmem neden ayrıldık suçumuz neydi Ayşe’m suçumuz neydi
Sevenler ayrılır mı diyordun bana ahhh yalvarırım gel artık muhtacım sana Ayşe’m mecnunum sana.


Abdulkerim Tiryaki

Sitemizde sanatçıya ait toplam 20 eser bulunmaktadır. Sanatçının sayfasına gitmek için tıklayın.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.