ilahi sözleri sitemize hoş geldiniz.

Grup Sada

Grup Sada

Grup Sadâ, Mustafa ÜNALAN ve Abdulkerim TİRYAKİ’nin bir araya gelmesiyle 2008 yılında Çorum’da kuruldu. Ezgi ve ilahi dalındaki müzik çalışmalarıyla kısa zamanda büyük beğeni toplayan grup, kurulduğu günden itibaren çok sayıda konser vererek bu başarısını da taçlandırdı.

Grup Sadâ, Çorum’daki başarılı çalışmalarından sonra başta İstanbul, Ankara, Samsun olmak üzere; Amasya, Yozgat, Erzurum, Giresun, Kastamonu, Çankırı, Kırşehir, Konya, Yalova, İzmit, Bolu, Mersin ve Isparta illerinde ve sayısız ilçede konserler vererek, Türkiye’nin hemen hemen her yerinde canlı performanslarını sergilediler.

Konser çalışmalarının yanı sıra özel günlerde de sahne alan Grup Sadâ; düğün, kına, sünnet şöleni, vb. özel organizasyonlarda canlı performanslarını sergiliyorlar.

Grup Sadâ grubu kendisini şu sözlerle anlatıyor: ” Programlarımızı Kur’an-ı Kerim tilaveti, Salavat-ı Şerifler, sevilen ilahiler ve ezgiler, klasik eserler, türküler, yarışmalar, semazen gösterileri ve renkli etkinliklerle icra etmekteyiz. Bu vesilelerle her mevsim gönlünüzde “Hoş Sadâ” bırakmaya çalışıyoruz.”

Sanatçıya Ait Eserler