Web sitemize hoşgeldiniz, 26 Eylül 2022

Ama Kardeşler

Ama Kardeşler

Albüm takdiminde Adem ve Ertuğrul Yılmaz olarak söylüyor ama bu A kategorisindeki Adem Yılmaz mıdır, emin olmadığımız ve doğrulatamadığımız için ve albümler Ama Kardeşler adıyla çıktığı için albümlerdeki eserleri Adem Yılmaz ve Ertuğrul Yılmaz sanatçılarına/kategorilerine dahil etmedik.
Sultanlar Sultanı Albümü
Albümdeki Eserler=
-Takdim-Sultanlar Sultanı-Allah Yolu Yektir Yek-Ol Muhammed Neyledi-Aman Affeyle Allahım-Fesaddakna-Muhammed Dünyaya Geldi-Ölmeye Gelmez misin-İstediğim Haktır Benim-Arayu Arayu Bulsam-Ey Aşıkı Dildade
ÜYELERİMİZDEN RİCAMIZ=SAYFADA SÖZLERİ OLAN ESERİN VİDEOSU, VİDEOYU YÜKLEYEN KULLANICI YOUTUBE HESABINI KAPATTIĞINDA SİLİNEBİLİYOR.VİDEOSU OLMAYAN ESERİN ALTINA YORUM YAZARAK BİZİ HABERDAR EDERSENİZ SEVİNİRİZ.
TÜM ALBÜMLERİ TAMAM OLAN SANATÇILARIN SAYFASINDA SANATÇI VE ALBÜMLERİ İLE ALAKALI BİLGİLENDİRME YAPIYORUZ.TAMAM OLMADIKÇA BİLGİ EKLEMİYORUZ.
ESERİN ALTINDA ETİKET BÖLÜMÜNDEKİ YAZILARI TIKLAYARAK BENZERİ ESERLERİ BİR ARADA GÖRÜNTÜLEYEBİLİRSİNİZ.
MESELA;SEVDİM SENİ MABUDUMA ETİKETİNİ TIKLARSANIZ SİTEDE BU ESERİ SÖYLEYEN TÜM SANATÇILAR ÖNÜNÜZE GELİR.YİNE SANATÇI ADI TIKLANARAK SANATÇININ TÜM ESERLERİ;KATEGORİ ADI TIKLANARAK O KATEGORİDEKİ TÜM ESERLER GÖRÜNTÜLENMİŞ OLUR.

Sanatçıya Ait Eserler