Web sitemize hoşgeldiniz, 17 Temmuz 2024
Beğen 2

Dön Ne Olur

Senin için bile üzülüyorum biliyor musun,ömründe bir kez Allah dediysen bir kez kelime-i şehadet getirdiysen benim için kardeşsin biliyor musun,nedir seni böyle senden geçiren,nedir seni yudum yudum bitiren,sonsuz saadet var biliyor musun,gel kardeşim,ne olur umutsuz olma,rahmet kapısından sen de gir içeri,Hak şarabından iç kana kana,eğer zararlı çıkarsın ipler dolansın boynuma.
Tepedeki devler imanda cüceler senin böyle olmanı istiyorlar,düşünsene cihangir atalarını,er meydanında sana diş geçiremeyen itler,seni alkolle,seni uyuşturarak,seni özünden kopararak bitirecekler,gel kardeşim dön ne olur yanlış olan yolundan,tersine döndürelim bu kirli oyunları,olmayalım ırzı kırıkların koyunları,nedir bu dünya malına tamah,nedir bu haris gözler,senden öncekiler ne götürdüler,senden sonra ne götürecekler,bir düşün,senin Peygamberin değil miydi,güneşi sağıma ayı soluma koysanız ben dönmezem yolumdan diyen,üç günlük oruca tek hurma yiyen,dön kardeşim,gel kardeşim,dön ne olur,yanlış olan yolundan.


Cihangir Kızılcık

Sitemizde sanatçıya ait toplam 13 eser bulunmaktadır. Sanatçının sayfasına gitmek için tıklayın.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.